365 Dni

365 Dni

Feb. 07, 2020116 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 Głos
what going on?

Opis

Film 365 Dni online recenzja, opinia

W reżyserii Barbary Białowąs to ekranizacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Scenariusz opracował Tomasz Klimala. Obsada filmu: Bronisław Wrocławski, Michele Morrone, Mateusz Łasowski. Anna-Maria Sieklucka, Grażyna Szapołowska, Magdalena Lamparska. To romans poświęcony dla każdej kobiety marzącej o gorącej, namiętnej i pełnej uniesień miłości.

365 Dni online zalukaj,

Film 365 Dni online opowiada historię młodej, pięknej i utalentowanej kobiety – Laury, która udaje się wraz ze swoim partnerem i dwójką przyjaciół na wakacje do Sycylii. Ma nadzieje, że ten czas będzie dla niej chwilą odetchnienia i uratuje jej związek, który od wielu lat nie daje jej satysfakcji. Kobieta uwikłana jest w relację bez namiętności, nie ma szczęścia w miłości, jednak w życiu zawodowym powodzi się jej bardzo dobrze. Podczas pobyty na Sycylii udaje się jej niespodziewanie poznać młodego mężczyznę – szefa sycylijskiej mafii Massimo Toricelli’ego. Od tej pory życie Laury przybierze inny charakter, spędzi wakacje w zupełnie inny sposób niż początkowo zakładała. Szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli jakiś czas temu został kilka razy postrzelony.

Film CDA

Prawie otarł się o śmierć, jednak udało mu się przeżyć. Po zamachu, jakiego doświadczył, jego serce przestało na jakiś czas bić. Wtedy to ujrzał młodą, niezwykle atrakcyjną kobietę – Laurę Biel. Po przebudzeniu, kiedy przywrócono go do życia, głowa sycylijskiej rodziny mafijnej Massimo postanawia odnaleźć kobietę, którą ujrzał. Tak też się dzieje. W drugim dniu pobytu Laury na Sycylii – kończy ona wtedy dwadzieścia dziewięć lat – zostaje niespodziewanie porwana przez mężczyznę. Miała okazję go niedawno poznać. Porywaczem okazuje się sam Massimo. Kobieta zostaje postawiona przed pewnym wyzwaniem, któremu musi sama stawić czoła, ponieważ jej życie jest w niebezpieczeństwie. Młody mężczyzna pragnie rozkochać w sobie kobietę, ponieważ ma ją w pamięci od czasu wypadku. Postanawia dać jej 365 dni, aby go pokochała i została z nim na zawsze. Czy uda się rozpalić w kobiecie gorące uczucie miłości, a może jednak ocali związek ze swoim partnerem, z którym przybyła na wakacje? Czy kobieta będzie w stanie odnaleźć szczęście w miłości?
Zobacz Soundtrack do filmu 365 Dni

365 Dni
Oryginalny tytuł 365 Dni
Ocena TMDb 5.4 82 votes
Udostępnij0

Proponowane tytuły

Król lew
Joker
Ad Astra
Zakochany kundel
Glass
Prawda
Nazywam się Dolemite
Polar
1917
Aladyn
Odmieńcy
Irlandczyk

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego seansu!