Bloodshot

Bloodshot

Feb. 20, 2020110 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 Głos
what going on?

Opis

Film Bloodshot online recenzja, opinia

Bloodshot online to typowy film z dziedziny kina akcji, zawierający elementy fantastyki, powstały w 2020 roku. Wyreżyserowany został przez Dave’a Wilsona. Scenariusz opracowali Eric Heisserrer oraz Jeff Wadlow. W główną rolę wcielił się Vin Diesel jako Ray Garrison, czyli Bloodshot. W pozostałe role wcieliły się następujące osoby: Sam Heughan jako Jummy Dalton, Elza Gonzalez jako KT, Toby Kebbell jako Marin Axe, Guy Pearce jako Dr. Emil Harting, Lamorne Morris jako Wilfred Wigans, Talulah Riley jako Gina Garrison i inni.

Bloodshot online zalukaj,

Film opowiada o losach żołnierza, który zginął na wojnie podczas akcji. Pewnego razu zostaje jednak przywrócony do życia dzięki nanotechnologii. Wszystko to dzieje się za sprawką korporacji RST, która regeneruje jego ciało, tworząc z niego super-człowieka – Bloodshota. Powrót do świata żywych ma być czasem szansy na zemstę. Ray Garrison to człowiek, u którego w żyłach płynie armia nanotechnologicznych rozwiązań, dzięki którym tytułowy bohater jest silniejszy niż jakikolwiek człowiek. Przy tym wszystkim, odporny na wszelkie rany organizm, zdolny jest do natychmiastowej regeneracji. Wszystko to doprowadziło jednak do sytuacji, że korporacja przejęła kontrolę nad jego życiem, wykasowała część wspomnień i pamięć. Ray przestał wiedzieć, co jest rzeczywiste, a co nie. Ray Garrison w miarę upływu czasu wraca pamięcią do wspomnień i prawdziwych wydarzeń, chce sam decydować więc o swoim losie. Postanawia rozwikłać zagadkę, dlaczego znajduje się w kapsule i co tak naprawdę się z nim dzieje. Udaje mu się jednak tego dokonać. Pomaga mu w tym wszystkim kobieta z załogi, która postanawia, że nie chce brać udziału w manipulacji ludzkim życiem.

Film CDA

Jak potoczą się losy Bloodshota? Czy uda mu się więc odzyskać własną tożsamość, a co za tym idzie własne wspomnienia i odczucia? Kto poniesie za to wszystko odpowiedzialność? Niniejsza ekranizacja, z całą pewnością spodoba się miłośnikom filmów akcji i gatunków z efektami specjalnymi. Nie czekaj, oglądaj już dziś.

Zobacz Soundtrack filmu Bloodshot

Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Oryginalny tytuł Bloodshot
Ocena TMDb 7.3 526 votes

Director

Dave Wilson
Director

Cast

Vin Diesel isRay Garrison / Bloodshot
Ray Garrison / Bloodshot
Sam Heughan isJimmy Dalton
Jimmy Dalton
Toby Kebbell isMartin Axe
Martin Axe
Talulah Riley isGina DeCarlo
Gina DeCarlo
Lamorne Morris isWilfred Wigens
Wilfred Wigens
Guy Pearce isDr. Emil Harting
Dr. Emil Harting
Udostępnij1

Proponowane tytuły

Wilcze echa
6 Underground
Shazam!
Aniołki Charliego
Jumanji: Następny poziom
Kim Kolwiek
Tajni i fajni
Śledztwo Spensera
Avengers: Koniec gry
Platforma
Wyspa Fantazji
Świat w ogniu

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego seansu!